שבת, 17 יוני 2017 20:59

בדרך לזוגיות - נעים להכיר

מעוניינים/נות להכיר את בן או בת הזוג הבא שלכם? סביר להניח שכן, כי מי מאיתנו רוצה להישאר לבד לאורך זמן?! הרי ידוע ש"לא טוב היות האדם לבדו" כבר מתחילת הבריאה ומה שהחל אז, תקף גם לגבי היום. הבעיה מתחילה, בנושא ה"אחריות". איש לא ערב לנו שבפעם הבאה, זה יצליח. איש לא יכול לכוון אותנו לכך שבזוגיות הבאה, זה ילך יותר טוב. ובכל זאת, גם אם היה מישהו כזה, הרי שהוא לא היה יכול לנבא זאת למשך תקופה ארוכה, כי הרי לא חסרים זוגות שהכירו ואולי התאימו בהתחלה, אך בהמשך נפרדו/התגרשו. 

ובכל זאת, אני שמח לכתוב שאני מעט מתרגש לספר על הקמתו של מעין מיזם כזה, באהבה מטעמי ובע"ה בעזרתכם (שיתופים יבורכו!). כלומר, מיזם חדש שבמסגרתו תוכלו להיחשף ל"הכרויות למובחרים". כאשר המדובר על כאלו שאני ערב להם וחותם עליהם בתור יועץ זוגיות מוסמך ומומחה בתחום. במיזם תפגשו אנשים שבחנתי לעומק, שלא מסתירים הפתעות ושלדים בארון, לא סובלים מקיצוניות מפריעה (קמצנות, שתלטנות, קנאות ושאר בעיות) ושמוכנים ובשלים לזוגיות. כך שמי שיימצא מתאים/מה להם, יהיה לדעתי על גג העולם.

אני פה, רק בשביל הדחיפה הקטנה בלהכיר בין אלו שמתאימים.

אז שימו לב: כדי להיות חלק מהמיזם, להשתתף בו, להתרשם מאחרים ולמצוא את הזוגיות הבאה שלכם/ן וכו, היכנסו לדף הפייסבוק של הפרויקט ומשם, כבר תבינו איך זה עובד. בכל מקרה,  אם אתם/ן מכירים אחרים שכבר מוכנים לזוגיות עוד השנה או אם זה אתם עצמכם, צרו קשר לתיאום פגישת בחינת דרכי פעולה ואנסה לעזור. קידה 0548118400 אסף

בתודה, 

אסף יערי, איש צוות באתר - יוזם שיטת v.v.s - גישה מהפכנית בכל הקשור לתחום הזוגיות והיחסים

עודכן לאחרונה ב ראשון, 18 יוני 2017 14:28

השאר תגובה