ראשון, 08 ינואר 2017 12:12

לא מלחמת אחים, אלא שינוי ומהפכה

לאחרונה, בעקבות התחלפות השלטון בארה"ב, פרשת החייל שחיסל מחבל, הישארותו של ביבי כרה"מ ופריחת ניצניה של תקשורת "חדשה" וימנית יותר משהייתה, נשמעים יותר ויותר קולות המסרבים לקבל את השינוי המתחולל ומנסים לתארו כ"מלחמת אחים". כמחלוקת, שנמצאת עמוק בתוך העם וכשסע מסוכן שמצביע על התדרדרות. כמובן שלכל הגורמים שהוזכרו כמחוללי השינוי, מתווספים עוד גורמים רבים שלא הוזכרו כי צרה היריעה מלהכיל, אבל בגדול, ברור שהשינוי כאן. הוא מורגש באוויר, בשיח החברתי והרשתי, בדעות המוכיחות עצמן פעם אחר פעם בקלפי וכן, גם בתקשורת. זו, שעד לא מזמן רובה ככולה הייתה שמאלנית קיצונית אך בעקבות השינוי ופריחת האינטרנט, המצב השתנה. והשינוי, הוא אינו מלחמה אלא קידמה. ומקורו של השינוי, הוא דווקא בקירבה וביכולת לחלוק דעות, להסכים על דברים ומנגד, לייצר מצב חדש שאינו מתאים עוד לדעות הקודמות ולקולות הישנים. אלו, שעכשיו מנסים לחרחר לנו סכסוך, בצורת הביטוי "מלחמת אחים", כסיסמה.

למפסידים, יש אינטרס במלחמת אחים. להם, כמו גם לאחרים אינטרסנטים, שמפיקים רק טוב מכל דבר רע שכביכול קורה לעם. כלומר, שהשמאל, שמפסיד במערכה אט אט ומביט מהצד בשינוי שקורה, מנסה ע"י סיסמה זו של מלחמה, לייצר כאוס. ובכך שהוא ישתול סיסמא זו ויחדירה, הוא מקווה שהיא תיושם עד כדי מחלוקת חריפה. וכמותו, ישנם עוד גופים, תנועות, עמותות ומפלגות שקוראות את המצב ומספרות על הפן השלילי שבו. זה, שעוסק לכאורה ב"קרע המעמיק", ב"פערים", בשחור משחור של הכל וכדומה, וכל זאת כאמור, גם כן מתוך אינטרס. שכן, ככל שנשוכנע יותר שרע לנו, כך נזדקק לאלו שיכולים לסייע לנו. שיספרו לנו על מרכולתם והאידאולוגיה המעוותת שלהם שבשמה הם פותחים כמוסבר גופים שונים כגון תנועה, עמותה, מפלגה ושאר המצאות. עם זאת, כל זה לא יעזור ועם ישראל כבר חכם ופיכח. לא יעזרו הניסיונות לעצב את דעתנו, לשכנע אותנו שזו מלחמת אחים, שיש שסע חברתי ושהרע מכל קרב. אנו כבר יודעים שלא רק שאין מלחמה, אלא ההפך. בחברה, חל יותר ויותר שינוי השואף לשלום והסכמה כללית של ימין שפוי. ומחרחרי הריב, הם המפסידים בו, האינטרסנטים שבו, אלו, שרוצים לצאת כשתמיד ידם עדיין על העליונה.

"קומוניזם", הוא אחד הדברים שמנסים למכור לנו פה, בלי שאנו יודעים ומודעים לכך ולא רק לאחרונה. אמנם לא מדברים על כך והמילה לא מוזכרת במפורש, אבל השמאל שמפסיד במאבקו וכמו כן, גופים שונים שכאמור חותרים תחת כל המחלוקת, שואפים לחולל פה שינוי מסוג אחר של הפיכה. עניין זה, ידוע למי שערני מספיק או מכיר את המתחולל מאחורי הקלעים וקצת מאחורי כל "ההסתרה". כחלק מכך, ניתן גם לראות כיצד מתחילים יותר ויותר לייקים של "ישראלים תמימים" לתמוך במודלים התומכים בקומוניזם תוך הצבעתם על מודלים מוצלחים כביכול, שישנם כרגע בעולם. כמובן שאותם ישראלים שעושים את אותם לייקים אינם תמימים כלל אלא כפי שכתוב כאן, הם משתייכים לאלו שיש להם אינטרס במצב ובמלחמה בעם. הם מרוויחים מזה, על ידי הצעת פתרונות משלהם ולשיטתם. והשיטה שלהם כמו שכבר מובן, היא קומוניזם, אבל לא מדברים על כך אלא פשוט "תומכים" באחרים שתומכים בכך. ולא רק, אלא שגם מפיצים "הסבר חדש" לשלטון, לפיו בעתיד תקום מפלגה שתהא "המפלגה". וכיוון שכך, כל כספי המיסים, או כספים בכלל, יזרמו אליה ולאלו שכרגע מנסים להנחיל את השיטה (והם ישנם ורבים מהם חדרו לליכוד גם). ובמסגרת זו, כבר יהיה מי ש"ידאג לנו", כדי שנוכל להתקדם בעניינינו ו"המפלגה" ואנשיה, כבר ידאגו לנו לשלום החברה. לאחדות המדינה. לנטיעת סיסמאות שתומכות איך לומר ב... קומוניזם. וכן, זו חלק מהשיטה.

והדרך היחידה לנצח הן את השמאל והן את אלו שמנסים להחדיר את השיטה שלהם, חלקם תוך חנופה עזה לביבי ולשאר גורמים גם בשמאל, היא להתחיל לעשות "פוליטיקה ללא פוליטיקה". או במילים אחרות, להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים עכשיו. כי מה שאנחנו עושים עכשיו, לא נשען על פוליטיקאים, לא על מפלגה כזו או אחרת, לא על "מפיצי אידאולוגיות" בשם התורה, הקבלה, או קרל מרקס, אלא עלינו. על עם ישראל השפוי שמחולל פה שינוי אדיר ושמוביל בעצמו תביעה למהפכה. לזה, שבעוד כמה שנים כבר כל השיח יהיה באיזון. בתקשורת, כמו גם בתחומים רבים ואחרים, תתחולל רפורמה מתאימה. כזו, שתנבע מתוך דרישת העם להמשיך קדימה הפעם על פי הקו הימני. זה, שלא טומן בחובו רק יהדות, את הארץ השלמה, הגנה על החיילים, על ירושלים ושאר ענייני גשמיות קדושה, אלא מעבר לכך. הימין החדש, כמו הישראלי החדש או היהודי המחודש שקם, הוא שונה מזה שהיה פעם. שכן כיום, לעומת פעם שהיה עד לא מזמן, אנו כבר עם של אנשים נבונים. שלא זקוקים לשום מפלגה, עמותה, תנועה או שאר המצאות שיאחדו בינינו. אנו מאוחדים. אין לנו צורך בשמאל שיסביר לנו מהי קידמה. אנו מקודמים. ואנחנו מיישמים בפועל עם הזמן את ההתפתחות האדירה שחלה בנו כעם שהולך ומבין יותר ויותר לעומק שהשלב הבא, כבר כאן. זה, שבו אין לנו צורך שימשיכו לעבוד עלינו, לספר לנו על המצב הרע ועל החברה השסועה כי זה הכל שקרים ובדיה. הכל אינטרס של הרוע והרע. וכישראלים שכבר למודי ניסיון ומביני עניין, אנחנו יודעים בתוכנו, כיצד להמשיך וליישם הלאה, את מה שכבר התחלנו כאן, לא מזמן. אם נמשיך כך, ננחל רק הצלחה.

אז תהיו ערניים, אל תתפתו לאידאולוגיה והמצאה של שום מפלגה או גוף שמעוות את התורה ופשוט תזרמו, בטבעיות, עם מציאות העולם :) המשך טוב

 

 66

 

עודכן לאחרונה ב ראשון, 08 ינואר 2017 13:07

1 תגובה

  • קישור לתגובה מיכל אהרוני שני, 09 ינואר 2017 11:52 פורסם ע"י מיכל אהרוני

    סוף סוף מישהו באמת כותב על זה. שמעתי על הנושא הזה שמנסים להחדיר קומוניזם מהדלת האחורית. מי הם הגופים האלה? זה קשור לקבלה?

השאר תגובה