שני, 06 יוני 2016 16:15

השקר הפלסטיני

עוד מעט חג שבועות. זמן לזכר מתן תורתנו ומועד התאחדותנו לכדי עם ישראל, השם פעמיו מן המדבר, אל ארצו, ארץ ישראל. אותה ארץ, שלגביה מסביר רש"י שבה נברא העולם ככתוב "בראשית ברא אלקים את השמיים ואת הארץ", שזו ארץ ישראל. אותה נחלה, המיועדת לעמו של הקב"ה שבהם הוא בחר בכדי להוביל את העולם ליעדו הרוחני. זה, שהחל באברהם אבינו והמשיך הלאה כידוע במורשת מפוארת מאין כמותה, עד ימינו אלו. מורשת, שאין לשום עם בעולם, שנטועה בהיסטוריה באופן שאין לו כל עוררין. ובזמנים אלו, של היכולת לחלוק מידע ולשתף זה את זה בענייני האמת והאמיתי, אנו גם מתחילים להבין לעומק את גודלו של השקר והשקרי. זה, הקשור בכל עניין הסיפור הפלסטינאי ושורשיו. 

תחילת  השקר

לפני 1967 כידוע, לא הייתה כל בעיית שטחים. עם זאת או יותר נכון, בכל זאת, החליטו האומות הערביות לצאת למלחמה כנגד מדינת ישראל מתוך מטרה מוצהרת וברורה הקוראת להשמדתה. היינו, להשמדת המצב הקיים שאנו בארץ משלנו, ומה עוד, עיקר הקריאה הייתה להשמדתנו. זאת אומרת, לבוא ולהשלים את המשימה שבה החל היטלר ימח שמו. כמו כן, אש"ף, כדאי לזכור, נוצר כבר ב 1964, כארגון הקורא לשחרור "פלסטין". ולא, לא מדובר על ירושלים עדיין, או בשאר מקומות שטרם היו בידינו, אלא המדובר בחיפה, תל אביב, בת ים, פתח תקווה, ראשל"צ. אותן ערים ועוד רבות, הנקראות מדינת פלסטין בעיניי אלו שטרם היוו לנו בעיה או בטרם שאנו היוונו עבורם בעיה. בסופו של דבר כפי שמתארים ספרי ההיסטוריה, תוקפנותם של הערבים ושל ארגוניהם, הביאה לתחילת החזרת המקומות הכבושים לידינו ושחרורם בכך שניצחנו במלחמת ששת הימים, אך כאן כאמור, צצה הבעיה הפלסטינאית. זו, שכולה בועת שקר ובדיה למי שאינו משקר עצמו ובוחר לראות את האמת לאמיתה. לפני זה, לא הייתה כל בעיה. 

אחמד שוקיירי, יו"ר אש"ף, נשאל לפני המלחמה, מה יהיה גורל היהודים לאחר שהערבים ינצחו במלחמה שתהא כאשר תהא? הוא השיב, "אני מעדיף שאף אחד מהם לא ישרוד", או מה שמוכר באמרה הידועה של "נזרוק אותם לים". זה, הפתרון שחיכה לנו לולא נצחנו במלחמה ההיא. ולמרות כל זאת, עדיין השקר הפלסטיני מציג את המצב בתעמולה בדויה לפיה ישראל הייתה המדינה התוקפנית אז. זאת, למרות שהיא הותקפה ע"י סוריה, ירדן, מצריים ושאר מדינות. הנצחון במלחמה וההצלה שבאה לנו בנס מפואר, השיבה לידינו כאמור את חלקי הארץ הכבושה ע"י אותם שמכונים פלשטינאים. פולש וכובש, שיצר עם הזמן בעיה מתוך אידאולוגיה שקרית תוך אחיזתו בארץ לא שלו. שכן, החלקים שהושבו לידינו ושוחררו, אכלסו בהם אזרחים ירדנים ולא אזרחי ישראל. היינו, שפלסטינאים, הם ירדנים ותו לא. עם זאת כידוע, גם ירדן לא רוצה אותם אצלה ונהנית בעקיפין מהבעיה, שהם עושים לישראל. היינו, שלמרות התוקפנות הערבית והמחיר שנגבה מהם עליה, עדיין בידם לעשות שימוש באותם רעיונות המציגים כביכול את ישראל כקשורה אליהם ב"קדושת דתם", למרות שאין כל קשר בין המציאות האמיתית, להמצאה זו של כל אותם "בעייתיים", אשר באמת איש לא מונע מהם לעשות ככל העולה על רוחם. 

המשך השקר

חופש דת, הוא חלק בסיסי מקיומה של מדינת ישראל ועליונות מוסריותה בין מדינות העולם. מאז ועד היום, מי שקופח בעיקר הוא היהודים. אותם ישראלים שמהם נמנע לעלות להר הבית. לעומת זאת, האם נמנעת ממוסלמי, נוצרי או כל בן דת אחרת בישראל מלבצע את טקסיו? מללכת לכנסיה או מסגד? ממש לא, וההפך הוא הנכון. בקולי קולות קורא המואזין למאמיני אללה להגיע לתפילה. תהלוכות ומצעדים נחגגים ע"י הנוצרים. טקסים ומסיבות קמות בקריסמס ופסטיבלים של אושו ושאר תורות המזרח יש בכל פינה. היינו, שישראל, היא מדינה שבה נוח לכולם ובטח שלפלסטינים או לערבייה. אפילו הם, בינם לבין עצמם, מודים שהדבר האחרון שהם היו רוצים להיות תחתיו זהו שלטון החמאס, אסד, או כל צורר ערבי אחר. ובכל זאת, למרות חופש הדת והנאתם ממה שהמדינה המתקדמת בעולם נותנת להם, הם עדיין מורדים בה. רוצים בהשמדתה, בחיסולה ובמיגורם של אלו שנותנים להם חיים. זה, חלק קטן בלבד מהמשך השקר שקם מאז המלחמה שבה שבנו לארצנו. אחר כך, יש כמובן גם את הבדיה המוכרת שבה העולם דורש מאיתנו לסגת מיהודה ושומרון כדי להעניק חופש לאוכלוסיה הערבית. עם זאת למי שזוכר, נסוגנו כבר מעזה ולא קמו שם שום חירות או חופש, אלא להפך. האוייב הפולש המכנה עצמו פלסטיני, הוא בעצם ישות של טרור בדומה לדעא"ש, לחיזבאללה ולשאר ארגוני הטרור בעולם. כבר ברור לכל השקר שנוסחת "שטחים תמורת שלום" היא שטויות ורק הביאה אסון ולכן כדי לקטוע את המשך השקר באמת, צריך לזכור שזה לא נכון ואף פעם לא היה נכון. זו, לא הדרך לשלום, אלא להפך.

סוף השקר

השלום מתרחק, ככל שלא נלך בדרך הנכונה אליו. בשביל, המוליך אליו. כל מהותנו, כל מטרתנו, היא שלום. עליו, דובר במתן תורה, עליו אנו מברכים יום יום וכלפיו, אנו שמים פעמינו. לא מן הסתם כתוב "ה' יברך עמו בשלום", כי בנו, הוא מתחיל ונגמר. אנחנו, אלו שצריכים להוביל אותו ובאמת, ולא דרך השקר. לשקר, צריך לשים סוף. מסירת שטחים, רק מעודדת את האוייב והפולש במטרתו השקרית שאותה צריך לגדוע. ובכדי לעשות זאת, אנו צריכים לגדוע גם את רפיסותנו. זו, שהחלה בהכרזת מדינת ישראל על הנכונות להחזיר את השטחים ש"נכבשו" תמורת שלום. זו, שנתנה שליטה לוואקף בהר הבית ושכביכול מחפשת "פרטנר" לשלום. שכן, אין פרטנר אלא אנו היחידים שיכולים לעשות זאת וזה תלוי בנו. בכך, שנאדיר את המטרה האמיתית של ארץ ישראל הגדולה והשלמה. זו, שבה ירושלים כולה בידינו והיא רחבה - והמדינה כמו היום, מאפשרת חופש דת כראוי לכולם. אם אנו נצעד בדרך זו של חזון, נמשיך לראות כיצד הניסים שהתרחשו ב 67, ישובו להתרחש - אל לנו לחכות למלחמה אלא אולי אפילו לפצוח בה. להכריז, שאין שום בעיה עם שום עם אלא רק מרד של אזרחים זדוניים שנמאס לנו כבר מהם. שכן, הם לא רק מורדים, אלא גם מרצחים בנו, מפגעים בנו, מביאים למלחמות עלינו ובעצם, חותרים תחתינו ברמות של בגידה עד כדי שהחלטנו לשים לזה סוף. את מסגד אל אקצה, אפשר להעביר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ואם למישהו יש בעיה, היא לא בעייתנו. לנו, שייכת הארץ וכל חלקיה הכבושים ולכן, אנו מחליטים מה יהיה בה כי היא שלנו כפקדון, מבריאת העולם כאמור. כבר עברנו שואה, אינקוויזיציה, פוגרומים, רדיפות ומלחמות שאין לנו ממה לפחד יותר. בנו תלוי השלום ובנו תלויה הגאולה הנאורה. זו, שלפיה נמשיך להוביל את העולם בכל הרמות כפי שאכן קורה, אך גם ברמה הרוחנית. זו, שלשמה אנו פה ובשמה, אנו חייבים ללכת "על כל הקופה". זו, שמבערת את השקרים כבר מקרבנו ושמה את האמת לתפארת עולם, לעולם: עם ישראל, בארץ ישראל, שואף להשיג את הנחלה כולה ולשחררה מן הכיבוש של הפולש הפלשטינאי ותומכיו וזה יקרה. זה קורה. ומי שיהיה חכם בזמן "יצטרף אלינו" ומי שלא, זו כבר בעיה שלו. לנו, נמאס מדיפלומטיות ושטויות והגיע הזמן, להתחיל להוביל את העולם, כי לכך נועדנו. דרכנו ובדרכנו, יבוא השלום לכולם ולכל העולם.

2 תגובות

  • קישור לתגובה דייב רביעי, 08 יוני 2016 05:42 פורסם ע"י דייב

    מה שהיה היה - היום זה שייך לערבים הכל

  • קישור לתגובה נאווה שני, 06 יוני 2016 17:12 פורסם ע"י נאווה

    כל כך נכון

השאר תגובה