רביעי, 17 יוני 2015 13:04

לחשוף את שקרי השמאל בישראל - המהפכה החברתית

 

אין ספק, מהפכה מתרחשת בישראל. וקבוצת הפייסבוק הגואה ועולה "לחשוף את שקרי השמאל בישראל", היא רק אחת מהמוני קבוצות ברשתות החברתיות שמאגדות יחד מאות אלפי ישראלים אם לא מיליונים, לכדי מהפכה זו, של שינוי בגישה. של שינוי בתפיסה ובראיית האמת. של התקדמות עתידנו בארץ ישראל ובמדינת ישראל, לעת שמכונה במגילת העצמאות שלנו במילים "חזון הנביאים". כן כן, שם, במגילה הזו שמהווה כמעין חוקה ובסיס להיותנו פה ברמת המסמכים המודרניים, כבר מוסבר כיצד אמור להיראות העתיד הזה. במגילה, מתואר כבר אותו הזמן שבו יקרה מה שאליו אנו שואפים. וימים אלו, הם על פני השטח תחילתו של התרקמות חזון זה. חזון, הצץ ועולה דווקא בזמנים מודרניים אלו, כמתוך המרתף המאובק של ההיסטוריה, שניסתה לפלוש למחוזותינו ולהשלות אותנו ש"יהיה טוב". למזלנו, אכן יהיה טוב כי לשם המהפכה הזו שואפת. לטוב. להפיכת חתימתו בפועל של בן גוריון על המגילה, לכדי מימוש בפועל של הנאמר בה, כהתגלמות הטוב האמיתי שלנו, של כולנו, ואח"כ של כל העולם כולו, בעקבותינו. שכן, אין לנו מטרה להפוך לרודנים, לפגוע במישהו או להתיימר לחשוב שמגיע לנו משהו, יותר מאחרים, נהפוך הוא: מטרתנו בהתקדמות הזו לכיוון הטוב והאמת, חלק בלתי מבוטל ממנה הוא בשביל השאר. למען העולם. עבור מיליארדים של גויים שמאכלסים את העולם בגופם, אך רוחם זועקת למשמעות אמיתית לחיים. למשמעות, אשר לנו יש אותה כעם ישראל ושחלק נכבד מתפקידנו, הוא להעביר אותה הלאה. להיות "אור לגויים". כלומר, להראות להם שבנוסף להיותנו גאוני עולם במדעים ובכל הקשור לאינטלקטואליה, אנו פה בשביל הרוח. ורוח, היא הדבר המפעם במהפכה זו שמתעצמת לה כל יום ויום. 

אתם מוזמנים לצפות בארכיון השיעורים שלנו, בסרטונים העוסקים בקשר שלנו למהפכה הזו, ברובד הרוחני שלה ולקחת חלק, בהלך הרוח שאליו שואף עם ישראל כיום, ברובו. 

 

עודכן לאחרונה ב רביעי, 17 יוני 2015 13:45

פריטים קשורים

4 תגובות

 • קישור לתגובה AshelyCLaipple שבת, 18 יולי 2015 19:20 פורסם ע"י AshelyCLaipple

  Hi, I do think this is an excellent website.
  I stumbledupon it ;) I will revisit yet again since i have saved as a favorite it.
  Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to help other people.

 • קישור לתגובה סיגל ראשון, 21 יוני 2015 15:54 פורסם ע"י סיגל

  מאיר תודה לך על הקבוצה החשובה ששומרת על שפיות ולא מניחה לעוד נשמות לאבד

 • קישור לתגובה ממן מאיר ראשון, 21 יוני 2015 08:08 פורסם ע"י ממן מאיר

  תודה רבה על הפרגון...............

 • קישור לתגובה לאה רביעי, 17 יוני 2015 14:05 פורסם ע"י לאה

  מה שהשמאל עושה כיום זו באמת אלימות והסתה. אם הימין היה עושה את מה שהשמאל עושה כבר מזמן היו קופצות כל מני חכיות כמו מירב מכאלי ושות' לבקש הגנה כי "הן מפחדות שיפגעו בהן". טוב שהגיע זמן שהשקר נחשף שמובנת המניפולציה ושהמציאות מראה מיהו האלים והמתלהם ומישהו הדמוקרט והנאור שבחר ונבחר.

השאר תגובה