ראשון, 28 דצמבר 2014 14:15

מדע חכמת הקבלה - הרצאת מבוא באינטרנט מדי יום שני

 

 

חוקים, כפי שאנו מבינים זאת עם התקדמות המין האנושי ומחקריו, הם אלו הקובעים את חיינו, משפיעים עליהם ובעצם אחראים על כל דבר ודבר בעולמנו. שכן, חוקים, הם הכוחות הפועלים ומפעילים את המציאות כפי שהיא בסופו של דבר מצטיירת לעינינו והם אלו שמבטאים את יכולתנו להעריך ולמדוד ערכים שונים, כאלו ואחרים, המרכיבים את התנהלותנו פה. כך למשל, אנו רואים שכל החומר הפיזי, הדומם, הוא אינו מונח סתם כך בעולם, אלא הוא תוצר של חוקים הקיימים ומקיימים את הכל. הם, מוכחים על ידי המדע בגילויים שונים, החל מהמפץ הגדול והלאה לכל שאר החוקים המוכרים לנו, אם בהתהוות הגלקסיות ויתר גרמי השמיים, אם במכניקת הקוונטים, בתאוריה של ניוטון, של איינשטיין ושל המוני מדענים גדולים שגילו את מה שמסתתר מאחורי פרטים רבים ומשונים. אנו, אולי ביום יום, בשגרת חיינו, לא חשים בהם ולא מודעים לפעולת כוח המשיכה עלינו, לאינטרקציות שבין אטומים ושאר תת חלקיקים ובעצם לא ממש מודעים לאותם חוקים הקובעים איך הדברים יראו ואיך שהם נראים. עם זאת, ברור לכל בר דעת שכל אותם מחקרים וגילויים, אכן קשורים בנו קשר בל ינותק ועל פיהם, אנו נעים ומונעים. על פי חוקיות. על פי תופעות, שמתגלות באמצעות המדע ככאלו שמכילות "סדר", שלפיו העולם מתנהל. סדר, שבמידת הבנתנו אותו, כך אנו יכולים לדעת גם את מה שמכתיב אותו להיות "מסודר" לעינינו, כאותה מציאות חיינו, שכאמור, בסופו של דבר, מורכבת מאותם חוקים שונים ורבים, שנקראים יחד בשם "עולם", שבו אנו חיים ולא מתהפכים באי סדר שאין בו כל אבחנה והבנה, אלמלא היינו יודעים איכשהו, כיצד כל הדברים קיימים, פועלים ומפעילים את כל מה שסביבנו.

אתם ואתן מוזמנים מדי יום שני, בשעה 21:00 בערב, להרצאת המבוא "מדע חכמת הקבלה" בכדי לשמוע על כך עוד. או יותר נכון, בכדי להתחיל לרדת לעומקו של העניין ולהבין, מהם החוקים הקובעים את חיינו ברמה הנפשית. ברמה המנטאלית. כלומר, מהם אותם כוחות שאחראים על הסדר בחיינו ושבעקבותיהם אנו חשים טוב או חס ושלום רע. 

ההרצאה היא און ליין, דרך האינטרנט, ומהווה שיעור ראשון מתוך גישת הלימוד העצמי של אתר משמעות החיים. ניתן לשאול שאלות תוך כדי ובמהלך ההרצאה וכמו כן, ניתן להרשם להמשך הקורס הנקרא "שער לרוחניות" שמכיל 5 שעורים, לרוצים להתחיל לפסוע על הדרך הרוחנית ולהכיר את אותם כוחות וחוקים, הפועלים ומפעילים את חיינו, כאן, בעולם הזה. 

כניסה להרצאה - 29/12/2014 - יום שני - שעה 21:00

 

פריטים קשורים

השאר תגובה