דברים שכדאי לראות

הייתי רוצה לחלוק עמכם/ן כמה לינקים שממחישים טוב יותר מכל, לדעתי, את חלק מהדברים שעליהם אני כותבת ושקשורים לאופן הטיפול שלי. כלומר, לגישה שבה אני נוקטת בבואי לאבחן או לטפל בהפרעה או בעיה. הסרטון הראשון, שהוא מבחינתי סוג של רפואה טבעית למצוקה קשה, מוכיח את מה שכנראה כולם כבר יודעים. ואני מדברת על העובדה שמריחואנה, (קנאבוס), יכולים להקל עד מאוד על תופעות קשות אצל חולים מסוגים שונים. וכך, לטעמי צריכה להיות הגישה ממילא לשאר החומרים המגוונים שיש; כל דבר במינון נכון, אולי יכול להיות תרופה, אבל כשהמינון גבוה, התרופה עצמה עלולה להפוך לבעיה, כגון התמכרות כהפרעה. ועם כל זאת, זו אינה אמורה להיות הסיבה שתמנע מחולים קשים, את תרופתם. שכן, האדם המככב בסרטון המדובר, עובר שינוי ממש קיצוני בלוקחו את צמח הקנאביס, כדבר שמקל על התופעה של מחלתו, מחלת הפרקינסון. ואין ספק כשצופים בזה, שהפשע הוא לא באנשים הנושאים ג'וינט במרכולתם, אלא במצבים שבהם אנשים כמותו, לא מקבלים את תרופתם. 

סרטון נוסף שנתן לי השראה, מדגים את היכולת הענקית להפעיל שרירים ואיברים בצורה מעוררת התפעלות, בעיקר כשהמדובר בפנים שלנו. כמו שניתן לראות, האיש Luciano Rosso, מיטיב להשתמש בגוף, עם הרבה פרובוקציה מנצחת. שליטתו המדהימה באברים, יחד ולחוד, לא יכלה שלא להעלות חיוך על פני ומשום כך, החלטתי לשתף. שכן, מעבר לכך שאני ממליצה לנסות זאת בעצמכם ולגלות שזה לא פשוט אך מאתגר, כדאי לדעת: חיוך לכשעצמו, יכול להיות תרגיל של הפעלה לשרירי הפנים ואף יותר מכך; כשאנו מחייכים, אפילו ללא כל סיבה, גופנו מפריש חומרים שמיטיבים עם מצב רוחנו ובריאותנו, אפילו אם זה תחילה מלאכותי. זה משפיע. מומלץ להזיז את השרירים, לחייך ולשמוח מהטוב

הסרטון האחרון שאני רוצה לשתף, הוא דווקא שלי. אני מסבירה בו על זרימת דם לעיניים, כפתרון לבעיות מגוונות שמתעוררות אצלנו, עקב אי זרימת דם בריאה. בסרטון, אני מסבירה כמה וכמה עובדות פיזיולוגיות שכדאי לדעת ובהתאם, מסבירה כיצד לפעול על סמך ידע זה, לזמן קצר של תרגול. לא יותר מכמה דקות, שיכולות לחולל פלאים למי שרק מעז לנסות ולא ישר רץ לניתוח לייזר, או לקניית מספר גבוה יותר, במשקפיים. אתם מוזמנים ומוזמנות לתרגל יחד איתי בסרטון הזה, ובסרטונים אחרים שתמצאו ביוטיוב ובאתר שלי. כמו כן כמובן, אתם מוזמנים לבוא ולהשתתף בסדנאות שאני מעבירה בנושא. המדובר על מפגשים המקנים את כל הידע הנדרש לתרגול עצמי אישי עד כדי שהם מובילים להסרת משקפיים, פתרון בעיות שונות ומניעת בעיות עתידיות. בכלל, אני ממליצה לתת מעט תשומת לב לאחד האברים הכי חשובים בגופנו. העיניים שלנו. זה הפתח, לעולם :)

המשך טוב, שרית.